Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

środa, 25 lutego 2015

Seminarium Cannabis ( Marihuana ) Leczy

Jestem w absolutnym szoku, nawet w najśmielszych marzeniach nie sądziłam, że to seminarium wzbudzi takie poruszenie.  Spodziewałam się garstki osób  zainteresowanych tematem i dlatego  sala konferencyjna jest  tylko na  80 osób. dzisiaj mi przykro i  bardzo smutno bo  odbieram od wielu dni mnóstwo telefonów od zrozpaczonych  ludzi,  wręcz błagających o możliwość uczestnictwa.  Ogrom cierpienia, głód wiedzy, pragnienie nadziei...  oczywiście są też  telefony i maile  po prostu informacyjne.
Całe szczęście, że świat jest pełen ludzi dobrej woli :) bo mamy możliwość bezpośrednie transmisji .
Zatem kochani! jak toś nie dotrze na seminarium a bardzo jest tematem zainteresowany to zapraszam do  oglądania :)

Materiał ten będzie również dostępny po seminarium. Niech wiedza i inspiracja się rozchodzi szerokimi kręgami, niech nikomu nie brakuje nadziei, niech w końcu rónież w naszym kraju ludzie mieli  wybór ::)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz