Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

sobota, 9 kwietnia 2016

Marketing polityczny

Mam nieodparte wrażenie, że padłam ofiarą...marketingu politycznego.

Media  od miesiąca trąbią o wielkoduszności prezesa Kaczyńskiego, o tym jak matka poruszyła jego serce historią ciężko chorego dziecka i jak to w skutek tego poruszenia prezesowi zrobiło się smutno i odmienił los  pacjentów!!!

Mam też nieodparte wrażenie, że ktoś mocno manipuluje emocjami, faktami i moim synem!
Wszystko to zaś dlatego, że napisałam, że Jarosław Kaczyński jest miłym panem, którzy z uwagą wysłuchał naszej historii i poczynił  kroki ku  normalizacji poprzez  zapowiedź refundacji leków na bazie Cannabis.

Moja uczciwość i brak trolla w sercu teraz  wprowadza ludzi w błąd!

Otóż moi drodzy nie do końca jest tak różowo!

Zapowiedziana refundacja jest juz okrojona - o Sativex wbrew zapowiedziOm WCALE nie jest refundowany a  refundacja Bedrocanu jest  nierozłączną częścią importu docelowego, który
JEST FIKCJĄ LITERACKO POLITYCZNĄ!!!!

Nadal podtrzymuję  prawdziwy przekaz ze spotkania z J.Kaczyńskim -  było miłe i merytoryczne ale na litość BOSKĄ  nie oznaczało LEGALIZACJI.

Mało tego! jesteśmy jako pacjenci w głębokim poważaniu bo Biuro Analiz Sejmowych skierowało nasz projekt do NOTYFIKACJI przez WSZYSTKIE PAŃSTWA UNII EUROPEJSKIEJ!!!!

To dla pacjentów może oznaczać, że będziemy czekać na  analizę może i kilka lat!!!

To skandal! To zdrada polskich pacjentów! To kolejny  dowód na to, że człowiek jest w "poważaniu" władzy !

Natomiast pięknie kwitnie marketing polityczny! tak ładnie na łamach  kolorowej prasy wygląda Kaczyński ze mną i Maxiem???

Panie Prezesie Kaczyński!!

Proszę się ze mną raz jeszcze spotkać, poświęcić kilka dodatkowych minut  a wykażę Panu jak  jesteśmy oboje wkręcani i jak manipuluje się Panem i mną...a przez nas  setkami tysięcy pacjentów:(

W środę i w czwartek - 13 i 14 kwietnia jestem w Warszawie.