Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

piątek, 8 maja 2015

II Międzynarodowe Seminarium pn "Cannabis Leczy" już jest faktem!!

Wiele pracy ale jeszcze więcej zaangażowania i  dobrej woli wielu osób wymagało i nadal wymaga zorganizowanie II Seminarium "Cannabis Leczy"
To niesamowite, ile osób  na najwyższych stanowiskach się angażuje w ten projekt.  Pragnę  chociaż tą drogą serdecznie podziękować za  pomoc i olbrzymią odwagę cywilną pani wice marszałkini Sejmu RP Wandzie Nowickiej.

 To właśnie dzięki pani Nowickiej i Jej darze przekonywania  zgodę na organizację w gmachu Sejmu i to w sali kolumnowej wyraził  marszałek Radosław Sikorski.. Nie mam pojęcia jak to się robi, nie mam pojęcia  co zaszło ale jestem szczęśliwa, że nasza sprawa  sięga aż TAKICH salonów.


W seminarium swój udział już potwierdziło wielu wybitnych naukowców i  naprawdę wybitne osobowości! Rick Simpson... na żywo lub na skypie...ale  z nami!
profesor Vetulani, dr Marek Balicki, dr Marek Bachański... to tylko nieliczne nazwiska z plejady znakomitości!
Za kilka dosłownie dni  ogłosimy  agendę - czekamy na potwierdzenia :)

Pracujemy nad zaproszeniem ministra zdrowia z Czech - aby wymienił sie  doświadczeniami z naszym ministrem zdrowia Bartoszem Arułkowiczem...

Ach... jestem tak bardzo ale tak bardzo podbudowana tym co się dzieje!  jednocześnie mam  strasznie wysoki poziom irytacji  z powodu dwóch  wyroków skazujących wobec pacjentów medycznej marihuany!
Moim marzeniem jest aby nikt więcej w naszym kraju nie musiał być przestępca z powodu  dążenia do zdrowia i ratowania życia!

Na koniec... dzisiaj  moje serce prawie wyskoczyło z piersi kiedy to Max powiedział ( i to kilka razy )  MAAA....   to  kolejny , milowy krok w jego rozwoju... nowy dźwięk, nowa sylaba...

Może już niedługo usłyszę z Misiowych ust Mama?......

do zobaczenia w  Sejmie :