Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

niedziela, 19 kwietnia 2015

Choć hydra podnosi łeb - to Róbmy Swoje!!!!Dzisiaj  w  radio ( nie będę reklamować  szmatławca radiowego )  głośno jest o tym jakoby  na każdym kroku ktoś coś z kimś i o kimś w  kwestiach marihuany....

Zastanówmy się zatem o co komu chodzi?


  • Czy aby przypadkiem owy szmatławiec medialny nie był na usługach tych co im kością w gardle stoi  kwestia legalizacji Medycznej Marihuany?

  • Czy aby kolcem w oku nie jest  to, że ogromna część społeczeństwa zaczyna mieć odwagę domagania się  dostępu do  skutecznego leczenia olejem z konopi?

  • Czy aby  nie chodzi o tym alby prostym ludziom, którzy lata całe myśleli o marihuanie jedynie w kategorii  narkotyku  nadal robić wodę z mózgu i na siłę wykazywać jej szkodliwy wpływ?

  • Czy aby  ktoś , gdzieś wysoko , ktoś kto dostaje  walizki kasy za lobbowanie na rzecz  koncernów farmaceutycznych nie poczuł się zagrożony skalą  i rzetelnością informacji o  dobroczynnych  skutkach leczenia olejem?
  • czy aby nie chodzi o rozgrywki polityczne kosztem chorych ludzi szukających często jedynego i ostatecznego ratunku dla  swojego zdrowia i życia?
  • czy aby Policja nie chce podrasować swoich statystyk w wykrywalności "ciężkich przestępstw" bo wie doskonale że już niebawem będzie musiała się skupić na prawdziwych przestępstwach i mocno wziąc do roboty  łapiąc  bandziorów zamiast zamykać  w więzieniach najaranych małolatów?
  • czy oby NAPRAWDĘ  chcą nam nadal wmawiać, że  setki  uratowanych istnień to przypadek?

Otóż  ja  moim skromnym zdaniem uważam, że  hydra narkofobii i strażnik  interesów  farmaceutycznych ( i nie tylko ) zaczyna  zęby  szczerzyć bo się zwyczajnie boi o  utratę mega zysków!!!

Jednak nie wszyscy są  zwolennikami szmatławych informacji i mają mózgi na swoim miejscu i doskonale  rozumieją o co idzie gra. Nie dadzą się już  bezkarnie karmić  medialna  propagandą i samodzielnie potrafią wyciągać wnioski i czytać ze zrozumieniem  doniesienia wyleczonych nowotworach, opanowanych padaczkach, uldze w SM, możliwości godnego życia bez pieluchy w przypadku choroby Crona i wielu , wielu innych schorzeniach!!!

Krew mnie zalewa  kiedy  sobie pomyślę, że są wśród nas kanalie, które przedkładają dobo ludzkiego życia, Ba!!!  świętość ludzkiego życia nad chęć zysków i  będą walczyć jak lwy w obronie swoich przywilejów i dostępu do mega zysków!!

Wierzę z całego serca w  zbiorowy rozsądek i  to, że w naszym cudnym kraju  uda nam się  wywalczyć  NORMALNOŚĆ!!!!