Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

wtorek, 2 czerwca 2015

Konferencja pn Konopie Leczą - Medyczna Marihuana w Polsce - co dalej?

Kochani!!

Po bólach i przebojach  po zmianach terminu, miejsca i po wielu perypetiach  udało się !!

Konferencja będzie bardzo ważnym aby nie rzec milowym krokiem w naszej drodze ku legalizacji.

Udział w konferencji zapowiedziały naprawdę liczące się w naszym kraju osoby. Będzie  były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, wiceminister Pracy  i Polityki Społecznej Jarosław Duda, minister Zdrowia Bartosz Arułkowicz - to tylko te najgłośniejsze nazwiska ze świata polityki...będę  pewnie i inni.

Ze świata nauki - co dla mnie najważniejsze - będzie można wysłuchać stanowiska profesora Jerzego Vetulani, profesora Osiatyńskiego, profesor Moniki Płatek oraz dr Davida Casarreta ale największą gwiazdą nauki będzie sam  Pan profesor  Raphael Mechoulam z Uniwersytecie w Jerozolimie.

Praktyków też nie zabraknie... dr Marek Bachański - nasz doktor bohater! dr Dorota Szatkowska Rogowska, dr Jerzy Jarosz, dr marek Balicki, Bożydar Radosic ze Słowenii oraz praktycy z Czech i Francji... W tym dniu najważniejsze jednak będą świadectwa samych pacjentów - żywe przykłady ludzi leczących się konopiami.

Konopie Leczą ! to fakt niezaprzeczalny i niepodważalny !

Konferencja ma za zadanie zmniejszyć lęki przed "narkotykami" ma za zadanie pokazać ludziom, którzy w naszym kraju decydują o losie rodaków, że w końcu nadszedł czas na uregulowanie kwestii prawnych rośliny która dysponuje bogactwem terapeutycznym i bardzo często stanowi jedyne światełko nadziei w schorzeniach przy których akademicka medycyna rozkłada ręce....

Epilepsja, SM, choroba Leśniowskiego Crona, rak... choroby demencyjne, choroby autoimmonologiczne, depresje... To tylko niektóre z którymi konopie potrafią sobie poradzić...

Czas aby pacjenci mieli wybór sposobu leczenia i aby mieli nadzieje na zdrowie.
Czas odczarować konopie dawno temu przeklęte jako TYLKO narkotyk.
Czas na zmiany w prawie i w mentalności.

Każdy komu na sercu leży nolmalizacja, legalizacja i dobro zwykłego człowieka ma szanse znaleźć się 22-23 czerwca w miejscu gdzie nastąpią historyczne zmiany.

Aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rezerwacji korzystając z poniższego formularza. Do zobaczenia!!!