Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

poniedziałek, 30 marca 2015

Spełniam prośbę.. kopiuję i udostępniam - RSO czyli Rick Simpson Oil ( kopia )Dla tych co oglądnęli dokument “Run From The Cure” (Ucieczka Przed Lekarstwem -można znaleźć na youtube z polskimi napisami lub phoenixtears.ca), to pomoże znaleźć odpowiedzi na ewentualne pytania na temat własnej produkcji olejku. Polecam aby ludzie uprawiali własne Konopie w małej uprawie domowej (indoor) lub na dworze (outdoor). Własna uprawa eliminuje wysokie koszty związane z zakupem Konopi od dealerów narkotykowych. Ceny Konopi mogą być różne w zależności od dealera i może też zależeć od jakości Konopi. Dla każdego nowego rolnika dobra książka lub film na ten temat byłby koniecznością. Możesz skorzystać z publikacji online lub kupić jedną z tych publikacji w sklepie w okolicy gdzie mieszkasz. Jeśli to zrobisz na pewno nie będziesz miał problemu ze znalezieniem właściwej książki na ten temat (niestety polskich publikacji za wiele nie ma). Moją ulubioną jest „The Indoor Outdoor Medicinal Growers Bible” napisaną przez Jorge Servantes. Również Ed Rosenthal i wielu innych posiada wspaniałe książki na ten temat.


Uwaga: Olejki sprzedawane przez dealerów mogą zawierać wiele zanieczyszczeń i dość często małą ilość THC lub wcale. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć iż większość olejków dostępnych na ulicy nie powinno być używane leczniczo. Zrób swój własny olejek lub ktoś zaufany kto mógłby go zrobić aby być pewnym, że olejek jest bardzo czysty i wysokiej jakości.
Jaką ilość zrobić i jaką ilość stosować?


Jeden Pound czyli 453,59 gram suchego materiału najwyższej jakości kwiatostanów Konopi zazwyczaj pozwala otrzymać od 55 do 60 gram najwyższej jakości olejku. Ta ilość olejku zwykle wyleczy większość poważnych przypadków raka, chyba że pacjent został poważnie wyniszczony przez chemioterapię lub radioterapię. W tych przypadkach pacjenta często można ocalić, ale będą musieli zażywać większe ilości olejku aby odwrócić zniszczenia pozostawione po chemioterapii lub radioterapii. Większość pacjentów może zażyć całą dawkę 60 gram olejku w okresie leczenia wynoszącym około 90 dni. Jeśli jednak są wyniszczeni przez chemioterapię lub radioterapię będą musieli zażywać olejek częściej i większe dawki przez dłuższy okres czasu. Niektórzy pacjenci wymagają od 120 do 180 gram olejku na leczenie aby odwrócić skutki chemioterapii czy radioterapii. Kiedy pacjent zostanie wyleczony i odwrócono skutki wyniszczenia chemioterapią lub radioterapią, polecam aby kontynuowali zażywanie olejku profilaktycznie w dawce około jednego grama na miesiąc w celu zachowania dobrego zdrowia. Na początek należy zażywać małą ilość olejku, dawka wielkości około połowy ziarnka ryżu krótkoziarnistego trzy razy dziennie (średnia długość ziarenka ryżu krótkoziarnistego to 5mm). Po czterech dniach należy podwoić jednorazową dawkę i postaraj się tak robić co każde cztery dni. Aż do momentu gdy osiągniesz dawkę (1/3grama) jedną trzecią grama na jednorazowe zażycie. Zażywając olejek w ten sposób od początku, pozwalasz na to aby pacjent wykształcił tolerancję na tę substancję. Niektórzy szybko wykazują wysoką tolerancję i Ja zawsze mówię pacjentom, że im szybciej go zażywają tym szybciej ich uleczy. Raz miałem 82 letniego pacjenta, starszego pana, który zażywał 2 gramy dziennie, który wciąż chodził każdego dnia do miasta i nikt nie był w stanie powiedzieć, że cokolwiek zażywał. W sytuacjach kiedy to ludzie zażywają silne i niebezpieczne leki przeciwbólowe takie jak morfina, zalecam aby zaczęli leczenie od dawki wielkości ziarnka ryżu krótko ziarnistego. Ideą jest aby zwiększać dawkę tak szybko jak to jest możliwe, by pozbyć się niebezpiecznych leków przeciwbólowych i pozwolić Olejkowi zastąpić je zapewniając uwolnienie od bólu. Wysokiej jakości Olejek Konopny z odpowiednich odmian może zatrzymać ból, na który nawet morfina nie działała, może być również stosowany zewnętrznie na urazy, rany aby uwolnić się od bólu w minuty.
Czy będę na haju?


Podążając za instrukcjami co do dawek opisywanych wcześniej wielu ludzi raportowało mi, że nigdy nie byli na haju w czasie leczenia.
Czy uzależnię się?


Olejek Konopny nie sprawia, że twoje ciało pragnie więcej. Nie uzależnia i jest nieszkodliwy bez jakichkolwiek efektów praktycznie na każdy stan chorobowy.
Czy to jest to samo co olej konopny z nasion?


Nie, ten olejek jest robiony z kwiatostanów rośliny konopi i to jest istotą tego olejku. Sklepy ze zdrową żywnością sprzedają olej robiony z nasion konopi i często mylnie napisane jest na etykiecie jako Olejek Konopny, a w rzeczywistości sprzedawany jest wyciskany na zimno olej z nasion konopi i to powinno być napisane na etykiecie. Aczkolwiek olej z nasion konopi jest bardzo pożyteczny, ale nie zawiera wystarczającej ilości THC aby wywarł jakikolwiek efekt leczniczy na raka lub inne poważne schorzenia.
Czy konopie i marihuana to to samo?


Słowo marijuana/marihuana jest jednym z setek potocznych określeń używanych na świecie do opisu roślin Konopi lub Cannabis , Hemp.
Czy wszystkie konopie są takie same?


Kupując lub uprawiając konopie postaraj się o odmianę o najwyższej zawartości THC. Aby dodać energii osobom cierpiącym na depresję polecam dobre odmiany Sativa. Na większość innych dolegliwości zdrowotnych bardzo mocno polecam użyć odmiany Indica. Odmiany Indica działają relaksująco na osobę umożliwiając jej więcej odpoczynku i snu.
Jak mogę go używać?


Wysokiej jakości Olejek Konopny może być wdychany przy użyciu vaporizatora, spożywany, używany w postaci czopków lub miejscowo jako maść. Olejek można również mieszać z kremami i maściami do pielęgnacji urody i innych stosowanych zewnętrznie.
Którą odmianę powinienem użyć?


Trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie od kiedy to jesteśmy na łasce firm nasienniczych, gdyż to oni mają ostatecznie coś do powiedzenia co będziemy uprawiać. Problem jest w tym, że jak kupimy odmianę taką jak White Widow z pięciu różnych firm nasienniczych, i kiedy wyhodujesz je okaże się pod koniec uprawy, że tak naprawdę uprawiałeś pięć różnych typów roślin. Mój typ odmiany White Widow, który uprawiałem w Kanadzie miał bardzo uspokajające działanie jak dobra odmiana Indica i był to najlepszy środek przeciwbólowy jaki kiedykolwiek odnotowałem. Ale jak zamówiłem te same nasiona z tej samej firmy co poprzednio, to przysłali mi nasiona z zupełnie innymi właściwościami leczniczymi. Zauważyłem, że odmiany White Widow w Europie mają działanie bardziej energetyzujące niż te, które uprawiałem w Kanadzie. Niestety w większości przypadków nie mają one wiele wartości leczniczych, których ja szukam aby powodowały efekt senności, jak ten w White Widow, którą uprawiałem w Kanadzie. Dlatego jak widzisz jeśli zamawiasz nasiona w większości firm nasienniczych nigdy nie będziesz pewny co będziesz uprawiać. Musimy mieć dobrego , stabilnego dostawcę nasion, który zna ich wartości lecznicze aby zwykła osoba mogła wiedzieć co uprawia. Wszystko czego potrzebujemy to wolności do uprawy najlepszych medycznych odmian na ziemi. Używając prostej metody eliminacji możemy upewnić się, które odmiany wytwarzają najlepszy olejek do leczenia różnych schorzeń medycznych. Kiedy to zostanie zrobione i ustabilizowane, można zacząć dostarczać nasiona dla ludzi, którzy mogliby uprawiać rośliny o odmianie odpowiadające ich potrzebom medycznym.


Ja zawsze wytwarzam olejek używając silnych odmian Indica, ale crossy z dominacją Indica np.: Indica(80%) X Sativa(20%) też dają bardzo dobre rezultaty. Są tysiące różnych odmian, które były wyhodowane i krzyżowane wielokrotnie ze sobą nawzajem i każda z nich posiada inne właściwości medyczne. Niektóre odmiany są lepsze na uśmierzanie bólu, gdzie inne mogą być lepsze aby kontrolować poziom cukru we krwi dla cukrzyków lub ciśnienie oczne chorym na jaskrę. Mam dobry powód aby nazywać rośliny jakimi są Konopie, rośliną o tysiącu różnych zastosowaniach medycznych. Jak doświadczysz różnych efektów leczniczych jakie mają olejki wytworzone z różnych odmian, wtedy zrozumiesz co mam na myśli. Ale na szczęście dla nas, jeśli olejek jest prawidłowo zrobiony to działa on bardzo dobrze w leczeniu wszystkich typów raka. Na dzień dzisiejszy wszystko to co mogę tylko powiedzieć do wiadomości publicznej, to zamówcie mocną odmianę Indica lub cross z dominacją Indica X Sativa, która ma minimum 20% THC lub więcej, aby zrobić olejek. Ludzie ciągle pytają mnie skąd wziąć nasiona a to może być problemem jeśli mieszkasz w kraju gdzie ich sprzedaż jest zakazana. W internecie znajdziesz wiele różnych firm nasienniczych tzw. seedbanków, które zaopatrują w nasiona konopi. Ale tylko jedną znam, która wysyła na cały świat, jest nią Attitiude Seed Company z UK. Mam nadzieję, że informacje, które wam przekazałem będą wam pomocne dla tych, którzy próbują dobrać odpowiednią odmianę aby wytworzyć swój lek. Wiemy już o wspaniałych uzdrawiających efektach jakie ten naturalny olejek ma, ale potrzebujemy wolności aby doskonalić odmiany potrzebne do wytwarzania najbardziej efektywnego lekarstwa.
Mój proces wytwarzania olejku:


Zwykle przetwarzam jeden Pound czyli 453,59 gram lub więcej kwiatostanów bardzo mocnych wysokiej jakości odmiany Indica lub crossy z przewagą Indica X Sativa. Jedna uncja czyli 45,35 grama dobrych kwiatostanów zazwyczaj pozwala otrzymać 3 do 4 gram wysokiej jakości olejku, ilość wytworzonego olejku bywa różna w zależności od odmiany. Więc tak naprawdę nigdy nie będziesz pewny ile tego olejku wyjdzie, aż do momentu kiedy przetworzysz cały materiał. Ale tak przeciętnie z jednego pound/453,59 gram dobrych kwiatostanów można otrzymać około 60 gram wysokiej jakości olejku a czasem można uzyskać nieco więcej. Wielu mogłoby ci powiedzieć, że olejek powinien mieć kolor bursztynowy i być przezroczysty, w wielu przypadkach był taki jak go wytwarzałem. Ale kolor i stopień przezroczystości wytwarzanego olejku zależy w dużej mierze od odmiany i rozcieńczalnika jakiego użyjemy do produkcji olejku. Także nie ma powodu do niepokoju jeśli wytworzony przez ciebie olejek będzie ciemniejszy, to wcale nie oznacza, iż jest mniej skuteczny leczniczo.


Proces ten, który wam opisuję obejmuje dwukrotne płukanie materiału wyjściowego w dobrym rozcieńczalniku choćby takim jak czysta nafta, aby odseparować zawartość żywicy od materiału roślinnego. Nafta udowodniła, że jest dobrym rozcieńczalnikiem do produkcji olejku. Rozcieńczalniki, z którymi mam bezpośrednie doświadczenie to Eter, Alkohol i Nafta. Eter to mój ulubiony i bardzo wydajny rozcieńczalnik, ale jest drogi i dość trudno go dostać. Uważam, że użycie eteru jest dobre z aparaturą do destylacji o zamkniętym obiegu ze względu na jego właściwości lotne, gdyż jego opary mogą być niebezpieczne podczas pracy. Alkohol nie jest, aż tak skuteczny jak nafta jako rozcieńczalnik ze względu na jego mało wybiórczy charakter w naturze, ale nadal dobrze się sprawdza. Alkohol rozpuści więcej chlorofilu z materiału wyjściowego, dlatego też olejek wytworzony przy pomocy alkoholu zwyczajnie będzie ciemniejszego koloru. Na rozcieńczalnik najskuteczniejszy byłby 100% czysty alkohol a taki jest drogi i trudno dostępny. Z drugiej strony zaś Nafta jest dosyć tania i zazwyczaj jest łatwo dostępna. Wielu dostawców farb sprzedaje czystą naftę jako rozcieńczalnik do farb, dlatego w większości przypadków łatwo ją dostać i jest następny w użyciu po eterze jako rozcieńczalnik mojego wyboru. Wszystkie te rozcieńczalniki wliczając w to alkohol są trujące w naturze, ale jeśli będziesz stosował się do tych wskazówek to resztki rozpuszczalnika w gotowym olejku nie są zmartwieniem. Kiedy zakończysz proces wytwarzania olejku po tym jak ostygnie on w temperaturze pokojowej będzie gesty niczym smar aniżeli olejek. Gotowy olejek (lub w rzeczywistości smar) jest tak nietrujący jak to tylko możliwe. Nawet jeśli były śladowe ilości resztek rozcieńczalnika, olejek sam w sobie będzie działać aby zneutralizować jakiekolwiek szkodliwe właściwości trujące.Nie zalecam używania Butanu jako rozcieńczalnika do produkcji tego leku ze względu na jego właściwości lotne i wymaga przy tym drogiego sprzętu aby zminimalizować niebezpieczeństwo użycia. Również podczas użycia Butanu do produkcji olejku nie zachodzi dekarboksylacja(*) w gotowym olejku, dlatego olejek wytwarzany tą metodą byłby o wiele mniej skuteczny w zastosowaniu leczniczym.
Reakcja chemiczna, w której dochodzi do usunięcia grupy karboksylowej z kwasów karboksylowych lub ich soli i estrów. W wyniku tej reakcji następuje zazwyczaj wydzielenie dwutlenku węgla.


Materiał początkowy musi być suchy jak to tylko możliwe, wtedy umieszczasz go w pojemniku na tyle głębokim aby zapobiec rozlewaniu się rozcieńczalnika olejku podczas mieszania w procesie płukania. Kiedy już umieścimy materiał początkowy w odpowiednim pojemniku namaczamy go rozcieńczalnikiem, który chcemy użyć mając pewność, że pomieszczenie gdzie to robimy ma dobrą wentylację, nie ma iskier, otwartego ognia lub rozgrzanych do czerwoności elementów.

Po tym jak materiał został namoczony jest rozdrabniany mieszając i ugniatając np.: kawałkiem drewna, jak już zostanie porozdrabniany dodajemy więcej rozcieńczalnika, aż do momentu kiedy to cały materiał będzie zanurzony w rozcieńczalniku. Mieszaj materiał przez kolejne 3 minuty, a następnie przelej otrzymaną mieszankę do innego czystego pojemnika, pozostawiając materiał w pierwszym pojemniku aby móc go przepłukać po raz drugi. Ponownie dodaj świeżego rozcieńczalnika do materiału początkowego, aż po raz kolejny będzie zanurzony w rozcieńczalniku, wtedy mieszaj przez kolejne 3 minuty kawałkiem drewna co poprzednio używałeś. Następnie przelej otrzymaną mieszankę olejku z rozcieńczalnikiem do tego samego pojemnika co mieszanka z pierwszego płukania, które zrobiłeś. Można spróbować wykonać trzecie płukanie, ale uzyska się bardzo małą ilość olejku o znikomych właściwościach leczniczych. Pierwsze płukanie rozpuści od 70 do 80% żywicy z materiału początkowego, drugie płukanie rozpuści resztę żywicy, która pozostała w materiale początkowym.

Użyj czegoś w rodzaju czystych pojemników na wodę, włóż lejek do otworu wlewowego, później włóż do lejka duży filtr do kawy np.: z ekspresu do kawy. Przelej mieszankę olejku z rozcieńczalnikiem z pierwszego i drugiego płukania przez lejek z filtrem aby usunąć niechciane resztki materiału roślinnego. Kiedy mieszanka olejku z rozcieńczalnikiem jest już przefiltrowana jest gotowa aby wygotować rozcieńczalnik. Użyj niedrogiego dużego garnka do gotowania ryżu, niech będzie odkryty bez pokrywki. Upewnij się garnek do gotowania ryżu jest w pomieszczeniu dobrze wentylowanym i umieść obok garnka wentylator aby wydmuchiwał opary z wrzącej mieszanki olejku z rozcieńczalnikiem. Garnki do gotowania ryżu są tak skonstruowane aby nie przypalały ryżu podczas gotowania, a wbudowane czujniki temperatury automatycznie przełączają garnek na niższą temperaturę grzania gdy ten osiągnie zbyt wysoką temperaturę. Kiedy wytwarzamy olejek i osiągnie on zbyt wysoką temperaturę to zaczną wyparowywać z olejku Cannabinoidy(*), a do tego oczywiście nie chcemy dopuścić. I z tego właśnie powodu usilnie polecam używać garnka do gotowania ryżu szczególnie osobom, które nigdy wcześniej nie robiły olejku aby wyeliminować niebezpieczeństwo przytrafienia się tego, oczywiście jeżeli garnek do gotowania ryżu działa prawidłowo.

(*) Temperatury wrzenia oraz właściwości najważniejszych składników konopi:
Δ-9-tetrahydrocannabinol (THC)


Temperatura wrzenia: 157 stopni Celsjusza / 314.6 stopni Fahrenheita Właściwości: euforyczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwwymiotne
cannabidiol (CBD)


Temperatura wrzenia: 160-180 stopni Celsjusza / 320-356 stopni Fahrenheita Właściwości: przeciwlękowe, przeciwbólowe, psychotropowe, leki przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwskurczowe
cannabinol (CBN)


Temperatura wrzenia: 185 stopni Celsjusza / 365 stopni Fahrenheita Właściwości: utlenianie, rozkład produktu, uspokajające, antybiotyki
cannabichromene (CBC)


Temperatura wrzenia: 220 stopni Celsjusza / 428 stopni Fahrenheita Właściwości: leki, antybiotyki, przeciwgrzybicze
Δ-8-tetrahydrocannabinol (Δ-8-THC)


Temperatura wrzenia: 175-178 stopni Celsjusza / 347-352.4 stopień Fahrenheita Właściwości: Przypomina Δ-9-THC, mniej psychoaktywnych, jest bardziej stabilna przeciwwymiotne
tetrahydrocannabivarin (THCV)


Temperatura wrzenia: <220 stopni Celsjusza / <428 stopni Fahrenheita Właściwości: przeciwbólowe, euforyczne

Upewnij się, że nie ma iskier i otwartego ognia w pomieszczeniu, w którym napełniasz garnek do gotowania ryżu lub wygotowujesz mieszankę olejku z rozcieńczalnikiem, ponieważ opary są bardzo łatwo palne. Używałem tej metody wytwarzania olejku tysiące razy i nigdy nic złego się nie stało, ale dla twojego bezpieczeństwa proszę stosuj się do tych instrukcji. Również miej na uwadze, żeby unikać wdychania oparów z rozcieńczalnika. Napełnij garnek do około 3/4 tak aby pozostało miejsce, by podczas wrzenia mieszanki olejku z rozcieńczalnikiem nic nie kipiało. Ustaw temperaturę garnka na najwyższą i rozcieńczalnik zacznie się wygotowywać, w miarę jak poziom będzie się obniżał dolewaj ostrożnie resztę mieszanki olejku z rozcieńczalnikiem, aż nic nie zostanie.

Kiedy po raz ostatni poziom mieszanki w garnku obniży się do mniej więcej 5 cm dodaj parę kropli wody do mieszanki olejku z rozcieńczalnikiem. Kiedy wygotowuję mieszankę olejku z rozcieńczalnikiem wytwarzanego z 453,59 gram materiału początkowego dodaję zazwyczaj 10-12 kropli wody w tym czasie. Ta mała ilość wody pozwoli wyparować resztkom rozcieńczalnika z olejku jeszcze łatwiej. Jak pozostanie już niewielka ilość w garnku ubieram rękawiczki, biorę garnek w ręce i kołysząc nim zaczynam mieszać zawartość. Aż do momentu jak garnek do gotowania ryżu automatycznie wyłączy się z wysokiej temperatury grzania na niską.


Jak w końcu rozcieńczalnik się wygotuje usłyszysz trzaski z oleju pozostawionego w garnku i zobaczysz małe bąbelki wydobywające się z reszty olejku. Również zaobserwujesz coś co przypomina odrobinę dym lub parę wydobywające się z olejku w garnku. Ale nie ma powodu do niepokoju to zazwyczaj tylko para pochodząca z tych dodanych kilku kropli wody. Po tym jak garnek przełączy się automatycznie na niską temperaturę grzania przelewam zawartość do miarki ze stali nierdzewnej. W garnku na ściankach pozostanie niewielka ilość olejku, którą nie da się już zlać, ale możesz wytrzeć w chleb aby go wchłoną jak jest jeszcze ciepły. Te niewielkie ilości na chlebie można zjeść jako lekarstwo, ale pamiętaj może to zająć nawet godzinę i więcej zanim poczujesz jego efekty. Bądź ostrożny co do tego jaką ilość chleba zjeść, ponieważ możesz poczuć się senny i spać kilka godzin, tak samo jakby to zrobił czysty olejek. Weź olejek, który przelałeś do miarki ze stali nierdzewnej i połóż na urządzeniu, które delikatnie grzeje np.: podgrzewacz do kawy (niektóre ekspresy do kawy mają płytkę grzejną na niej stawiany jest dzbanek, ewentualnie połóż na grzejnik), żeby odparować resztki wody z olejku. Dość często wystarczy chwila czasu aby resztki wody odparowały, ale niektóre odmiany wytwarzają więcej naturalnych turpin (w żadnym słowniku nie znalazłem tłumaczenia tego słowa), które powodują pojawianie się bąbelków przez jakiś czas i w tym olejku może to trochę potrwać zanim ustanie, weź zdejmij olejek z podgrzewacza i pozwól aby ostygł trochę. Potem użyj plastikowych strzykawek bez igieł, które dostępne są każdej aptece. Powoli nabierz ciepły olejek do strzykawek i pozostaw do ostygnięcia.

Po krótkim czasie olejek zrobi się gęsty jak smar, czasem olejek jest tak gęsty, że trudno go wycisnąć ze strzykawki kiedy ostygnie. Jeśli tak się stanie po prostu polej gorącą wodą strzykawkę, a wyciśnięcie twojej dawki będzie o wiele łatwiejsze. Czasami pacjenci wycisną za dużo olejku, ale jak się tak stanie to cofnij tłoczek strzykawki i olejek powinien być zassany z powrotem bez żadnych problemów.


Średnio na 453,59 gram materiału potrzebujemy 9 litrów rozcieńczalnika. Jeśli planujesz zrobić olejek z większej lub mniejszej ilości po prostu matematycznie oblicz sobie mniej więcej ile rozcieńczalnika będziesz potrzebować. Od początku do końca zajmuje mi to około 4 godzin aby zakończyć cały proces, potem lekarstwo powoli dochodzić i jest gotowe do użycia. To również powinno być tu nadmienione, że ten olejek ma ekstremalnie długi czas przechowywania, jeśli przechowujemy go w chłodnym i ciemnym miejscu. Myślę, że te instrukcje uczynią produkcję tego olejku dość łatwą dla każdego, ale zanim zaczniesz upewnij się, że masz wszystko co trzeba aby zrobić to prawidłowo.


Na początku może to wydawać się trudne dla niektórych aby spróbować zrobić swoje własne lekarstwo, ale jest to ekstremalnie proste. Wszystko co musisz zrobić to uważnie podążać za instrukcjami i po tym jak już kilkukrotnie wyprodukujesz to lekarstwo, to zobaczysz, że nie jest to trudniejsze od zaparzenia kawy. Kiedy już wyprodukujesz swoje pierwsze lekarstwo to odsłoni ono przed tobą całą tajemnicę medycyny i nie będziesz już musiał polegać na lekarzach w wielu przypadkach, teraz to ty jesteś swoim lekarzem. Witaj w świecie prawdziwej medycyny, medycyny która nie szkodzi i jest skuteczna na praktycznie wszystkie choroby i przypadłości, i wiesz już jak samemu wyprodukować ten wspaniały naturalny lek.
Konopie lekarstwem


Nie będę mówił o korupcji, która powstrzymuje użycie medyczne tych rośliny. Chce po prostu porozmawiać o uzdrawiającej mocy roślin konopi, której to osobiście doświadczyłem i dlaczego myślę, że tak jest.


Z mojego doświadczenia wynika, że wszelkie formy chorób i ich stan dość często są wyleczalne przy użyciu olejku najwyższej jakości jako metody leczenia.


Ze względu na jego nieszkodliwą naturę jako lekarstwo, Olejek Konopny jest klasą sam w sobie. Nawet coś takiego jak aspiryna, która publicznie jest uważana za nieszkodliwą powoduje tysiące zgonów każdego roku na całym święcie.


Jeśli szukasz bezpiecznego leku, to nie patrz poza to co konopie mogą ci zapewnić. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że to lekarstwo możemy uprawiać i wytwarzać samemu. Jak również nie ma potrzeby nadzoru lekarskiego nad jego użyciem.


Gdy uprawiasz rośliny konopi do celów medycznych to masz swój własny system medyczny, który jest o wiele bezpieczniejszy i efektywniejszy niż cokolwiek co oferuje nam istniejący system medycyny. Wciąż możesz potrzebować lekarza, żeby np.: poskładał ci złamaną nogę, ale nigdy więcej nie będziesz potrzebował chemii, którą nam wciskają.


Konopie są lekarstwem dla mas i nikt nie ma prawa do tego aby kontrolować ich użycie. Wszyscy jesteśmy inni i mamy inną tolerancję praktycznie na wszystko. Więc jest to sprawą indywidualną dla każdego z nas i to my decydujemy ile olejku potrzebujemy aby utrzymać dobry stan zdrowia.


Przez lata ludzie przychodzili do mnie, którzy po latach leczenia przez system medyczny nawet nie mieli postawionej diagnozy co im dolega. Ale olejek wykorzystał swą niesamowitą moc uleczania i ich medyczne problemy zostały rozwiązane.


Inną zaletą używania konopi jako leku są jego właściwości przeciw-starzeniu się. Kiedy starzejemy się nasze życiowe organy niszczeją, a co za tym idzie pogarsza się ich funkcjonowanie.


Olejek Konopny regeneruje nasze życiowe organy nawet przy małych dawkach i jest to bardzo często raportowane mi przez ludzi mówiącymi, że czują się 20-30 lat młodsi już po krótkim czasie stosowania olejku.


Teraz przejdźmy na następny poziom. Co z ludźmi, którzy zażywają większe dawki olejku przez dłuższy czas, tak jak ja ? Po 9 latach używania olejku moje ciało nie wygląda jak na 60 letniego staruszka. Zamiast tego, moje ciało prezentuje się jak u osoby, która jest o wiele, wiele młodsza. Jak mam olejek do mojej dyspozycji, zażywam 1/4 grama dziennie. Choć czasem przez małe zapasy olejku nie zażywam go przez jakiś czas i moje leczenie powiedziałbym wygląda bardziej jak kaprys, bynajmniej.


Po moich doświadczeniach z olejkiem zastanawiam się czy pomógłby -jeśli osoba zażywała większe ilości olejku przez dłuższy czas,- jeśli by to robiła, czy udałoby się odwrócić proces starzenia, a ciało by młodniało zamiast starzeć się.


Z efektów olejku na moim ciele i to jak się prezentuje wygląda na to, że tak. Pewnego dnia, już wkrótce będę miał wystarczające ilości olejku i rozpocznę zażywać jeden gram dziennie przez cały rok aby zobaczyć jaki efekt wywrze na moim ciele.


Wielu ludzi, którzy zażywali olejek oznajmiało, iż nie jako tryska w nich fontanna młodość. A po moich doświadczeniach z olejkiem wierzę, że jest to prawda.


Przez całe nasze życie system wmawiał nam, że chcą oni leczyć nas zapobiegawczo. Co teraz mogłoby być największym prawdopodobnym lekiem zapobiegawczym jeśli nie Olejek Konopny? Sądząc z tego co widziałem, jeśliby podawać dzieciom bardzo małe dawki olejku każdego dnia tak jak suplement, choroby takie jak rak, cukrzyca, MS i wiele innych dolegliwości mogłyby być wyeliminowane całkowicie.


Teraz nie będę mówił o byciu na żartobliwym haju, kiedy osoba przywyknie do lekarstwa, to nawet nie odczuwa ani nie wykazuje efektów zażywania przez nią olejku.


Olejek Konopny jest bezpiecznym, nieszkodliwym lekarstwem i każda grupa wiekowa może skorzystać z zażywania go, również twoje dzieci. Jeśli więc system naprawdę chce leczyć zapobiegawczo, to dlaczego teraz odmawiają nam go używać.


Wiem, że słowa leczy wszystko jest jak pigułka trudna do przełknięcia. Gdy pracowałem dla systemu medycznego, tego rodzaju stwierdzenia były traktowane jako żart. Ale jak zobaczysz na sobie co ten olejek potrafi zdziałać, tak jak ja to zrobiłem, to jak inaczej można go nazwać?


Jaki inny lek działa na wszystko i w wielu wypadkach leczy tzw. nieuleczalne przypadki. Co innego może wyleczyć z owrzodzeń cukrzycowych, raka skóry lub oparzenia trzeciego stopnia i jednocześnie bez pozostawiania blizn?


Powiem ci jaki inny lek – nie ma innego leku. Więc dlaczego na Bożej Zielonej Ziemi nie jest on używany? Jako lekarstwo do wymazania naszych cierpień i uleczenia nas. Do tego nie ma nic lepszego.


Ja sam i wielu innych poległo przez realizm zwany badaniami naukowymi, które jak zauważyłem polegały na wielokrotnym gadaniu i większość tych badań skupiała się nad syntetycznym THC, które miałoby odrobinę podobieństwa do naturalnego THC i byłoby powiązane z cannabinoidami znalezionymi w roślinach konopi.


Po tych badaniach naukowego żargonu, nauczyłem się jak nic nie wynieść z tego. Ale olejek wciąż działa czyniąc cuda, więc kim jestem aby to kwestionować.


Nie miałem już nadziei, że kiedykolwiek dowiemy się dlaczego olejek działa tak dobrze na tak wiele różnych schorzeń medycznych. Ale ostatnio pani Batya Stark przedstawiła mi coś, co jak myślę, to wszystkie brakujące elementy układanki.


Przesłała mi ona wielką porcję informacji na temat melatoniny i szyszynki, która ją produkuje. Wygląda na to, że szyszynka jest jak siedzenie kierowcy jeśli chodzi o uleczanie naszego ciała. Melatonina, która jest produkowana pełni istotną rolę w leczeniu. Jak funkcjonalność szyszynki jest osłabiona produkuje mniej melatoniny i w rezultacie zaczynamy chorować.


Opublikowane badania potwierdzają, że ludzie cierpiący na raka mają niski poziom melatoniny w ich ciałach. Również badania pokazały, że tylko palenie konopi może podnieść poziom melatoniny w naszych ciałach. Więc wyobraź sobie co może zdziałać olejek w skoncentrowanej postaci, żeby podnieść poziom melatoniny.


Gdy starzejemy się zakwaszamy nasze ciała a rak rozwija się w kwaśnym środowisku. Więc przywrócenie właściwego poziomu PH naszego ciała jest bardzo ważne, gdy cierpisz na raka i na wiele innych przypadłości. Olejek też dobrze to robi, ale są też inne rzeczy, z których można skorzystać. Proste rzeczy takie jak soda do pieczenia i sok z cytryn mogą podnieść poziom PH naszego ciała bardzo szybko.


Nowotwory są zwykłym objawem leżącym u podłoża kondycji w jakiej znajduje się ciało ludzi cierpiących na raka. Faktycznie, problem leżący u podłoża kondycji naszego ciała musi być wyleczony aby leczyć raka i zapobiec jego nawrotowi.


Melatonina wędruje do każdej komórki w naszym ciele i to jest kluczem do dobrego zdrowia. I nie mówię tu tylko o leczeniu raka, wygląda na to, że poziom melatoniny jest ważny w leczeniu wszystkich schorzeń. Teraz tylko musisz połączyć to ze słowami z dokumentów Batya Stark i ja tak zrobiłem; to wszystko łączy się.


Olejek Konopny motywuje uleczanie całego ciała i podwyższa poziom melatoniny tysiące razy niż normalnie. Gdy szyszynka produkuje ogromne ilości melatoniny nie jest to szkodliwe dla naszego ciała, ale może być ci bardzo ciężko cierpiąc z powodu dolegliwości, którą w rzeczywistości wyeliminuje. I czego mogę być pewny, wszystko to w związku z podniesieniem twojego PH, gdyż olejek odtruwa twój organizm, myślimy , że powodują to uleczające właściwości tego lekarstwa.


Teraz ja sam i ci co mnie otaczają nie są lekarzami czy naukowcami i chciałbym żebyś tylko chciał się o tym dowiedzieć, i dlaczego oni nie powiedzą o tym publicznie. Ale po latach badań z naszej strony, to jest tylko jedna rzecz, którą znaleźliśmy, która łączy wszystkie dokumenty i wyjaśnienia w prosty sposób dlaczego to lekarstwo może robić to co robi.


Teraz musimy się przyjrzeć temu co powoduje, że funkcjonalność szyszynki jest zakłócona. Przez większą część czasu jest spowodowane naszym stylem życia i takie rzeczy jak telefony komórkowe, z którymi mamy kontakt na co dzień.


Firmy produkujące telefony komórkowe nie lubią mówić o tym i wolą abyśmy też o tym nie mówili. Ale nasze ciała działają na zasadzie impulsów elektrycznych. Czy myślisz teraz, że to dobry pomysł, żeby przyłożyć sobie do głowy coś co wytwarza pole elektromagnetyczne, które zakłóca impulsy elektryczne w naszych ciałach, które utrzymują nas zdrowych.


Telefony komórkowe są tylko jednymi z winowajców. Spójrzcie na badania nad ryzykiem występowania raka u osób żyjących blisko i w pobliżu lini wysokiego napięcia. Sam nie rozumiałem jakie to ważne, aż do momentu, gdy mój przyjaciel wyleczył się z choroby serca po tym jak naprawił dwie usterki elektryczne w swoim domu.


Zgrozą jest to jak wiele rzeczy, z którymi mamy częsty kontakt mogą szkodzić naszemu zdrowiu, ale wciąż jest wielka liczba innych rzeczy, które bardzo szkodzą.


Czy ktokolwiek mógłby udzielić mi racjonalnego wyjaśnienia dlaczego Fluor wydaje się być we wszystkim w dzisiejszych dniach i proszę nie wmawiajcie mi i nie mówcie, że to aby zapobiegać próchnicy zębów? Czy Hitler nie używał Fluoru w obozach śmierci aby utrzymywać więźniów spokojnych, bo nie będą chcieli próbować uciekać czy buntować się?


Zastanawiam się jaki możliwy cel jest tego, co serwuje nam nasz system dając tak dużo fluoru. Czy to co się teraz dzieje nie śmierdzi ci trochę jak obozy śmierci? Mogę tylko zastanawiać się jaki efekt wywiera ta cała ilość fluoru na nasze mózgi i naszą szyszynkę.


Co na temat tej wszystkiej chemii, którą lekarze nas karmią? Czy mogłaby zakłócać pracę szyszynki i czy mogłaby zakwaszać nasze ciała szybciej?


Pozostawię to naszym wszystkim ekspertom medycyny aby to ocenili.


A co z naszymi dostawcami żywności. Mięso, które sprzedawane jest dla mas w Kanadzie i w niektórych krajach nie może być sprzedawane w Europie. Wygląda na to, że Kanadyjska wołowina jest na tak niskim poziomie Europejskim, bo zawiera zbyt wiele antybiotyków i hormonów wzrostu. Czy nie poczułeś się dziwnie, że nasze mięso jest niezdrowe w Europie? A w dodatku jest swobodnie sprzedawane każdemu kto jest wystarczająco durny aby je jeść, tu w Kanadzie.


A co z owocami i warzywami i wszystkim innym jedzeniu jakie możemy znaleźć w supermarketach w Północnej Ameryce. Pestycydy, dodatki, konserwanty, modyfikacje genetyczne – czy to wszystko nie brzmi smakowicie, aczkolwiek prawdopodobnie śmiertelnie?


Ale oczywiście nikt z władz nie stawił się, żeby zrobić coś z tą sytuacją, więc zgaduję, że jedzenie, które oni sprzedają publicznie musi być dobre dla nas. Zaufaj swojemu rządowi, ponieważ oni nigdy nie dopuściliby aby ktokolwiek sprzedawał coś co nie jest dobre dla nas, nie dopuściliby.


Jak możesz łatwo zauważyć, praktycznie wszystko z czym mamy kontakt może mieć wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. I oczywiście wiele rzeczy, o których wspomniałem może mieć niszczący wpływ na możliwości prawidłowego funkcjonowania szyszynki.


Jest prawie tak jakby wiedzieli, że to zakłóca funkcjonowanie szyszynki, mogą oni powodować, że stajemy się chorzy i potrzebujemy ich wspaniałych chemicznych leków. Ale oczywiście tylko ktoś kto jest w konspiracji nawet nie pomyśli w ten sposób. Czy myślisz tak samo jak ja o tym wszystkim myślę? Jeśli tak, to witaj w świecie azylu.
Szczegółowy opis leczenia, dawkowanie itp.


Zajmuje to przeciętnej osobie średnio 90 dni aby zażyć całe 60 gram lekarstwa. Zalecam aby ludzie zaczynali od trzech dawek dziennie rozmiaru połowy ziarnka ryżu krótkoziarnistego (ziarnko ma około 5mm). Dawka ta odpowiada około 1/4 kropli. Po czterech dniach tej dawki, większość osób może zwiększyć dawkowanie, podwajając je co cztery dni.


Zajmie to przeciętnej osobie około 5 tygodni, gdy osiągnie punkt kiedy może zażywać 1 gram dziennie. Jak już osiągniesz tą dawkę powinieneś kontynuować zażywanie olejku, aż rak zniknie.


Używając tej metody pozwalasz na to aby twoje ciało powoli wykształciło tolerancję, jako fakt, mam wiele doniesień od ludzi, którzy zażywali olejek leczniczo i mówili, że nigdy nie byli na haju. Wszyscy mamy inna tolerancję na różne leki. Twój wzrost i masa ciała mogą mieć wpływ na twoją tolerancję na Olejek Konopny. Musisz uważać podczas trwania leczenia Olejkiem Konopnym, ten obniży twoje ciśnienie krwi, więc jeśli bierzesz obecnie leki na nadciśnienie, to jest bardzo prawdopodobne, że nie będziesz już ich potrzebował.


Kiedy ludzie zażywają olejek, chcę aby czuli się komfortowo, ale prawda jest taka, że im szybciej zażyjesz cały olejek tym lepsza szansa na przetrwanie. Po zakończeniu procesu leczenia większość ludzi kontynuuje zażywanie olejku, ale w mniejszych dawkach. Jeden gram na miesiąc byłby dobrą dawką podtrzymująca. Nie chciałbym widzieć jak ludzie przedawkowują olejek, choć przedawkowanie niczemu nie szkodzi. Jedynym efektem ubocznym będzie sen i odpoczynek, który odgrywa ważną rolę w procesie leczenia. Zazwyczaj w ciągu godziny od wzięcia takiej dawki olejku, ciało powie ci aby położyć się i zrelaksować. Nie walcz z uczuciem senności, tylko połóż się i śpij. Zazwyczaj w ciągu miesiąca powinno ustąpić zmęczeni występujące w ciągu dnia towarzyszące podczas leczenia, ale pacjent i tak będzie dobrze spał w nocy.

Tylko w jednej sytuacji polecam zacząć zażywać większe dawki aby móc odstawić uzależniające i niebezpieczne leki przeciwbólowe. Gdy ludzie używają takich leków i zaczynają leczenie olejkiem, to zwykle zmniejszają dawkę leków przeciwbólowych o połowę. W tym celu trzeba zażywać odpowiednia ilość olejku aby zwalczyć ból i pomóc pacjentowi odstawić te niebezpieczne farmaceutyczne leki. Zażywanie olejku sprawia, że łatwiej jest pacjentowi odstawić te uzależniające chemikalia.


Po prostu mówię ludziom, że olejek zrobi dwie rzeczy; wpierw wyleczy raka lub w przypadkach kiedy jest już za późno na zainicjowanie leczenia, olejek ulży w ich ostatniej drodze i na końcu pozwoli umrzeć z godnością.


Olejek konopny odnotowuje bardzo wielki sukces w leczeniu raka. Niestety wielu ludzi, którzy przychodzą do mnie jest wyniszczona przez system medyczny i jego chemioterapię czy radioterapię itp. Zniszczenia po takich zbiegach pozostają na długo, a ludzie, którzy cierpią przez efekty takich zabiegów są najtrudniejsi do wyleczenia.


Muszę również wspomnieć, że ten olejek odnawia życiodajne organy między innymi trzustkę. Wielu cukrzyków, którzy zażywali olejek zobaczyli, że po sześciu tygodniach jego zażywania nie potrzebują już insuliny, od kiedy ich trzustka znów zaczęła dobrze pracować.


Prawidłowo sporządzone lekarstwo z konopi jest największym lekarzem bez oporów na tej planecie. Jak już doświadczysz co te lekarstwo może zrobić to zrozumiesz dlaczego historia i ja nazywam konopie lekiem na wszystko.
Leczenie Raka Skóry

Jeśli możesz dostać olejek właściwie zrobiony, to na pewno zadziała w leczeniu raka skóry i zazwyczaj wystarczy parę gram aby to osiągnąć. Jeśli nie weź 30 gram kwiatostanów dobrej odmiany Indica, ta ilość materiału początkowego powinna wystarczyć na 3 do 4 gram wysokiej jakości olejku. Posmaruj olejkiem zrakowaciałą skórę i zawiń bandażem, nakładaj nowy olejek co 3 lub co 4 dni i rak powinien wkrótce zniknąć. Zawsze powtarzam ludziom aby kontynuowali leczenie, aż rak zniknie, a następnie powinieneś dalej leczyć chory obszar przez co najmniej 2 tygodnie na wszelki wypadek jakby rak wciąż był.


Robiąc tak będziesz mieć pewność, że wszystkie komórki rakowe zginęły i nigdy nie widziałem, żeby rak powrócił jeśli stosujesz się do moich instrukcji. Jeżeli masz raka skóry od dłuższego czasu i rak już zadomowił się to leczenie może zająć więcej czasu. Ale zazwyczaj i to nawet w dość wielu oddzielnych przypadkach rak znikał w mniej niż 3 tygodnie. W ekstremalnych przypadkach może to zająć więcej czasu i jeśli tak będzie, to stosuj leczenie do puki rak nie zniknie. Dużo ludzi może wyleczyć ich raka skóry bardzo szybko, ale to zależy od twoich możliwości samoleczenia i jak głęboko zdołał osadzić się rak.
Inne Naturalne Rzeczy, Które Możesz Robić, I Które Mogą Pomóc


Jak przychodzą do mnie ludzie po olejek aby leczyć ich raka, pierwszą rzeczą jaką im mówię, żeby zrobili, to zmiana ich diety. Staraj się powstrzymywać do białek zwierzęcych jak to tylko możliwe, ponieważ białka te stymulują rozwój raka. Kup wyciskarkę do soków(*) i zacznij jeść tyle surowych owoców i warzyw ile tylko możliwe ponieważ białka roślinne pomagają walczyć z rakiem. Przestań używać biały cukier, zamień go na inny naturalny słodzik np.: prawdziwy mód, brązowy cukier trzcinowy. Podnieś poziom PH tak szybko jak to możliwe, rak lubi kwaśne środowisko i jak podniesiesz poziom PH swojego ciała spowoduje to, że komórkom rakowym trudniej będzie przetrwać. Również zacznij jeść pestki jabłek, środek z pestek moreli lub gorzkie migdały każdego dnia, to zapewni ci dobrą dzienną dawkę witaminy B17 również znaną jako Laetrile. B17 ma swoje własne prawo dysponowania bardzo sporym śladem odnotowań w leczeniu raka i są jeszcze inne naturalne rzeczy takie jak trawa pszeniczna itp.(**) Dużo ludzi, którzy zażywali olejku w leczeniu ich raka nie zmieniła niczego, ale olejek wciąż działał w swojej mocy i byli oni wyleczeni.


(*)(np.: Norwalk, jest to Rollse Royce wśród wyciskarek do soków, więcej na temat soków możesz znaleźć pod hasłem Terapia Doktora Gersona – na youtube „Cud terapii Gersona”z polskimi napisami), **(więcej możesz się dowiedzieć z filmu dokumentalnego na youtube pt. „Cancer – The Forbidden Cures”w tłumaczeniu; „Rak- Zakazane Metody Leczenia” oraz „Cancer Cure –Watch Now” inny lek opracowany przez polskiego lekarza, Dr. Burzynski i jego batalie prawne z systemem).


Ale jeśli masz poważną dolegliwość jaką jest rak myślę, że to dobry pomysł aby zastosować inne naturalne sposoby leczenia, które mogą pomóc olejkowi wyeliminować raka i dać większą szansę na przetrwanie. Ale najważniejszą rzeczą ze wszystkich jest to aby ludzie uświadomili sobie, że w większości to co system medyczny dostarcza wyrządza więcej szkód niż dobrego. I to jest powód, dla którego mówię ludziom, którzy kontaktują się ze mną, iż jeśli chcą przetrwać to najlepiej jak pozostaną z dala od systemu medycznego jak to tylko możliwe. Jest to smutny stan, że system medyczny jaki mamy dzisiaj jest taki i nie zmieni się póki ludzie współpracujący z nim ostatecznie nie uświadomią sobie, że to chemikalia a trucizna nie leczy. Jestem głęboko przekonany, że dzisiejsi lekarze w większości praktykują szaleństwo(*) nie medycynę.


*(polecam film na youtube lub phoenixtears.ca pt. „Marketing of Madness” - w tłumaczeniu „Marketing Szaleństwa”)
Wszystkiego najlepszego – Rick Simpson.

Inne ciekawe informacje do zobaczenia na youtube:


„The Cancer Report” „Food Matters”- „Jedzenie ma znaczenie” „Po Prostu Na Surowo - Cofanie Cukrzycy w 30 Dni” „AIDS – Naukowe Oszustwo” „Aspartam – Słodka trucizna” „Uwaga – Nabiał” „Uwaga - Mięso” „Świat według Monsanto” „Nie rozmawiajmy o pogodzie” „Ameryka -od wolności do faszyzmu” „The Money Masters” „Korporacja” „Stajemy się niemi – Codex Alimentarius”


Źródło: phoenixtears.ca


LeonZet 24.05.2012

Apel do doktorów

Droga Pani Doktor, drogi Panie Doktorze!

Ja jestem tylko mamą Maxa - może to i dużo ale nie wystarczająco. Jednak to do mnie  dziesiątki osób pisze i dzwoni bo szukają ratunku dla siebie i swoich najbliższych. Szukają w akcie największej desperacji wiedzy  jak  można rozpocząć  leczenie cannabisem czyli medyczną Marihuaną. Wiedzą i widzą efekty takiego leczenia u innych - widzą postępy Maxa , śledzą profil Jakuba czy Adama.. śledzą historie Charlott i wielu innych pacjentów i mają nadzieję..  bo w konwencjonalny sposób tej nadziei już nie mają skąd czerpać.
Piszą  i błagają o  informację gdzie się leczyć, błagają o namiar na lekarza,  proszą o chociaż okruszek nadziei... Ufają że i im się uda  uratować tak jak mi się udało  uratować  synka.
Drodzy Doktorzy!! to nie do mnie powinni Ci ludzie się zgłaszać... nie ja powinnam być dla  niech nadzieją na ratunek... To powinna być Wasza domena. To Wy składaliście przysięgę Hipokratesa i to Wam ludzie powierzają wiarę i ufność  w leczenie i odzyskanie zdrowia. 
Co Was powstrzymuje? czy brak wiedzy? ... To można nadrobić. Literatury, badań i doświadczeń pacjentów jest już dość. Zatem o co chodzi?
Wierzę, z całego serca wierzę w Waszą odwagę cywilną, w Waszą misję ratowania ludzkiego życia i zdrowia..  Apeluję i Wy w siebie uwierzcie! 
My pacjenci Wam w tym pomożemy. 
Ja - mama Maxa będę informowała o każdym lekarzu, który ma odwagę i zechce ludziom pomagać.
Na tym blogu i w każdym miejscu będę promowała  lekarzy przez wielkie L i ludzi przez wielkie L - Macie szanse być BOHATERAMI dla tych co Wam  powierzają siebie. Nie bójcie się ratować życia!