Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

niedziela, 16 sierpnia 2015

Synergiczne działanie wszystkich składników rośliny Cannabis

Moi Drodzy !
Dzisiaj natrafiłam na świetne bo krótkie i łatwe w zrozumieniu opracowanie dlaczego cała roślina jest lepsza niż  samo CBD czy THC. Prace tę wykonał Andrzej Dzido - za co  jestem ogromnie wdzięczna. Ponieważ Andrzej  opublikował swoje opracowanie publicznie to ufam, że nie pogniewa się jeśli  puszę to  dalej w świat :)
Dziękuję Andrzeju !! :)

file:///C:/Users/Dorota%20Gudaniec/Desktop/Cannabis%20Materia%C5%82y/The%20Entourage%20effect-efekt%20synergii.pdf

3 komentarze:

  1. Witam. Jestem zainteresowany przeczytaniem tego opracowania lecz link który jest podany w poście nie działa. Pozdrawiam. Życzę wygrania z naszym chorym prawem i dużo zdrowia dla Synka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Link który Pani podała odwołuje do pani ścieżki na Pani dysku twardym, to normalne przy otwieraniu pdf z linków (po ściągnięciu na dysk otwierają się w przeglądarce). Aby poprawnie skopiować link źródła trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszki na link źródłowy i wybrać opcję "kopiuj adres URL", a następnie wkleić go tutaj

    OdpowiedzUsuń
  3. Wyrazy wsparcia. Mazaki Kosi :-)

    OdpowiedzUsuń