Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

czwartek, 14 maja 2015

Seminarium NIE odbędzie się w Sejmie - Sikorski odmówił!!!


Wczoraj wieczorem odebrałam telefon... od  Wandy Nowickiej.. wicemarszałka sejmu RP... osoby, dzięki której  II Seminarium "Cannabis Leczy"  MIAŁO się odbyć w  Sali Kolumnowej Sejmu RP... miało się odbyć ale się NIE odbędzie bo  marszałek Sikorski odmówił!!! Doszło do skandalicznego precedensu ! Wice Marszałkowi - Wandzie Nowickiej jako członkini prezydium sejmu PO RAZ PIERWSZY W HISTORII cofnięto zgodę na  organizację  firmowanej przez jej urząd inicjatywy!
Wanda Nowicka jak i szereg innych przychylnych sprawie osób próbowało dzisiaj  odwrócić sytuację ale bezskutecznie! czyżby się władza wystraszyła tematu medycznej marihuany?
Jestem oburzona! ale jeśli ktokolwiek ...z  p. Sikorskim na czele myśli , że się poddam to jest w błędzie!! nie poddam się i choćby się ta konferencja miała odbyć pod gołym niebem to się w POLSCE odbędzie i żaden polityk  nie powie więcej że brak danych  na temat właściwości Medycznej Marihuany!
Wszystko w naszych  rękach! pomóżmy sobie wzajemnie i  zbierzmy środki na wynajęcie sali, na  katering i na przeloty!  to nie małe środki ale nas też jest nie mało...
Apeluje.. mam nadzieję, że skutecznie o wsparcie  tej inicjatywy.... niech pacjenci i środowiska zainteresowane Medyczna Marihuana  pokażą swoją siłę!
Pieniądze - cegiełkę można wpłacać przez system Pay Pal to łatwe..
http://www.fundacjakrokpokroku.org.pl/info.php?nid=208
Niech ten apel dotrze do  najszerszej liczby osób, do artystów, do ludzi kultury, nauki i mądrej polityki... nie dajmy sobie zatkać ust!
Wiele osób żyje choć lekarze wdali na nich wyrok śmierci - a żyją dzięki Medycznej Marihuanie!

Pamiętajmy! w kupie siła...a ja wierze , że jest kupa ludzi dobrej woli i ludzi o otwartych sercach, umysłach i gotowych do poświęceń.

Potrzebny nam będzie katering, poligrafia, sponsorzy, wolontariusze... każdy coś może od siebie dać...  dając  więcej otrzymamy!

1 komentarz:

  1. Ja tak samo, dlatego trzeba pozbyć się tego betonu w polskim rządzie!

    OdpowiedzUsuń