Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

piątek, 3 kwietnia 2015

Wielki Piątek - wielka ofiara

Wielki Piątek...czas zadumy i refleksji...nad ceną cierpienia, nad ofiarą, nad poświęconym życiem...  dzisiaj  też nachodzą mnie te refleksje i to nie z powodu Wielkiego Piątku.  nachodzą mnie te refleksje bo dzisiaj wiele osób musi się nad tym zastanowić... nad cena swojego życia, nad ceną życia innych ludzi i nad ofiara jaka ponoszą.. w imię  innych ludzi..  wielki Piątek upamiętnia oddanie życia za wielu...a dzisiaj  ktoś  mniej znaczący w historii świata ale bardzo znaczący w historii wielu  ludzi też ponosi ofiarę...za co? za to , że pomaga  ludziom ratować  życie  wbrew zasadom, wbrew prawu..  wbrew zasadom...
W tym dniu... pragnę wszystkim złożyć życzenia długiego i szczęśliwego życia w zdrowiu.. bo  jak im tego zdrowia zabraknie to może też zabraknąć kogoś kto  za nich poniesie ofiarę... Chyba, że  zrobimy coś co spowoduje , że  nastąpią zmiany w systemie powiemy w końcu : ALLELUJA!!!!  Nowe życie! godne i z prawem do zdrowia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz