Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

niedziela, 19 kwietnia 2015

Choć hydra podnosi łeb - to Róbmy Swoje!!!!Dzisiaj  w  radio ( nie będę reklamować  szmatławca radiowego )  głośno jest o tym jakoby  na każdym kroku ktoś coś z kimś i o kimś w  kwestiach marihuany....

Zastanówmy się zatem o co komu chodzi?


 • Czy aby przypadkiem owy szmatławiec medialny nie był na usługach tych co im kością w gardle stoi  kwestia legalizacji Medycznej Marihuany?

 • Czy aby kolcem w oku nie jest  to, że ogromna część społeczeństwa zaczyna mieć odwagę domagania się  dostępu do  skutecznego leczenia olejem z konopi?

 • Czy aby  nie chodzi o tym alby prostym ludziom, którzy lata całe myśleli o marihuanie jedynie w kategorii  narkotyku  nadal robić wodę z mózgu i na siłę wykazywać jej szkodliwy wpływ?

 • Czy aby  ktoś , gdzieś wysoko , ktoś kto dostaje  walizki kasy za lobbowanie na rzecz  koncernów farmaceutycznych nie poczuł się zagrożony skalą  i rzetelnością informacji o  dobroczynnych  skutkach leczenia olejem?
 • czy aby nie chodzi o rozgrywki polityczne kosztem chorych ludzi szukających często jedynego i ostatecznego ratunku dla  swojego zdrowia i życia?
 • czy aby Policja nie chce podrasować swoich statystyk w wykrywalności "ciężkich przestępstw" bo wie doskonale że już niebawem będzie musiała się skupić na prawdziwych przestępstwach i mocno wziąc do roboty  łapiąc  bandziorów zamiast zamykać  w więzieniach najaranych małolatów?
 • czy oby NAPRAWDĘ  chcą nam nadal wmawiać, że  setki  uratowanych istnień to przypadek?

Otóż  ja  moim skromnym zdaniem uważam, że  hydra narkofobii i strażnik  interesów  farmaceutycznych ( i nie tylko ) zaczyna  zęby  szczerzyć bo się zwyczajnie boi o  utratę mega zysków!!!

Jednak nie wszyscy są  zwolennikami szmatławych informacji i mają mózgi na swoim miejscu i doskonale  rozumieją o co idzie gra. Nie dadzą się już  bezkarnie karmić  medialna  propagandą i samodzielnie potrafią wyciągać wnioski i czytać ze zrozumieniem  doniesienia wyleczonych nowotworach, opanowanych padaczkach, uldze w SM, możliwości godnego życia bez pieluchy w przypadku choroby Crona i wielu , wielu innych schorzeniach!!!

Krew mnie zalewa  kiedy  sobie pomyślę, że są wśród nas kanalie, które przedkładają dobo ludzkiego życia, Ba!!!  świętość ludzkiego życia nad chęć zysków i  będą walczyć jak lwy w obronie swoich przywilejów i dostępu do mega zysków!!

Wierzę z całego serca w  zbiorowy rozsądek i  to, że w naszym cudnym kraju  uda nam się  wywalczyć  NORMALNOŚĆ!!!!2 komentarze:

 1. A ja od siebie tylko dodam, że właścicielem tej stacji i głównym udziałowcem jest niemiecka spółka Bauer Media Invest GmbH. Wnioski wyciągnijcie już sami ....

  OdpowiedzUsuń
 2. No to wszystko jasne, ale jesteśmy już za daleko, żeby można uciszyć dobroczynne działanie leczniczej marihuany. Nie damy się!

  OdpowiedzUsuń