Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

czwartek, 16 kwietnia 2015

A jednak Ludzie maja głos w tym naszym kochanym kraju.

Po wpisie o obrzydliwej manipulacji TVN - który ja osobiście w pełni podtrzymuję -  zrodziła się tak ogromna fala protestu, że mi się miło na sercu zrobiło:)  wiem, że wiele osób pisało  i dzwoniło do  redakcji, wiem kto z osób wpływowych  się wypowiedział i  na szczęście  zobaczyłam wczoraj  "uzupełnienie" tego materiału  na antenie TVN. Jakże inny w swoim przekazie był wczorajszy  news? Gdzie  pokazano wypowiedź Huberta Bartola i Adama Wierzby, gdzie  ten sam lekarza już w zupełnie innym toinie przyznał o zaletach  konopi , gdzie  szefowa oddziału onkologii paliatywnej przyznała, że ludzie maja prawo do takiego leczenia...
Czy nie można było od razu pokazać rzetelnego  reportażu ? czy trzeba było  jednego dnia dyskredytować a drugiego dnia pokazać silę terapii olejem z konopi?
Oczywiście wszystko podlega subiektywnej ocenie... nie mniej jednak to  media są odpowiedzialne za kreowanie światopoglądu mas społecznych ( a szkoda, szkoda...) dlatego to na mediach spoczywa obowiązek rzetelnego i uczciwego przedstawiania  sprawy.
Ciesze się w każdym razie  z tego, że  drugi dzień pokazał prawdziwe oblicze :)

Zainteresowanych odsyłam do strony i zachęcam do obejrzenia :

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lekarz-jesli-marihuana-komus-pomaga-to-mowie-niech-pan-sprobuje,533794.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz