Codzienne życie z epilepsją, Zespołem Downa, rodziną i medyczną marihuaną. Przemyślenia, doświadczenia, fakty i opinie. Miejsce, gdzie można zostawić kawałek wiedzy i kawałkiem wiedzy się poczęstować. Tu ładujemy sobie nawzajem baterie i robimy, co możemy (wspólnie), aby leczenie MM było legalne, ogólnodostępne i tanie.

czwartek, 12 marca 2015

Nie chcę być bohaterką... chcę normalności

Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa...czuję się zażenowana i jakoś mi tak dziwnie...bo ja naprawdę nie jestem żadną bohaterką. W moim odczuciu bohaterem jest max - to on toczy najcięższą walkę z choroba i  bohatersko wygrywa...ja/ moja rodzina?  my tylko wspieramy i pomagamy...
Bohaterami są też Ci wszyscy, którzy wbrew systemowi i wbrew nieludzkiemu prawu walczą o swoje i swoich najbliższych życie narażając się tym samym na miano przestępcy!
Najwyższy czas spowodować aby Ci wszyscy  bohaterzy byli oczyszczeni i z należytą godnością traktowani przez lekarzy, przez prawo i nasze państwo. najwyższy czas aby głośno mówić o elementarnym prawie człowieka jakim jest prawo do zdrowia i jego ochrony...

Dzisiaj pokazują mnie i Maxa w każdej  telewizji ale jutro  temat przestanie być gorący a pacjenci nadal pozostaną ze swoimi problemami...nie możemy do tego dopuścić.. musimy zawalczyć  i to na każdym możliwym szczeblu o naszą godność i prawo do życia i zdrowia.

Kochani!! nie potrzebujecie pozwolenia  lekarza na leczenie CBD!  lekarze zasłaniają się brakiem wiedzy ( a kto im broni ja pozyskać? ) zasłaniają się  brakiem doświadczeń...zatem dostarczymy im  ich  w nadmiarze... przestańmy się w końcu bać i zacznijmy walczyć o to co nam się elementarnie należy .


4 komentarze:

 1. Jestem 67 letnim rolnikiem, od lat choruje na jaskrę, wkrótce stracę wzrok, pewnie nie będę miał szansy spróbować MM.
  Dlaczego lekarz mi wcześniej nie powiedział o takim leczeniu ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie....bardzo dobre...

   Usuń
 2. Dzień dobry.
  Czy jest jakiś kontakt mailowy do Szanownej Pani?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam serdecznie...gd@fundacjakrokpokroku.org.pl

   Usuń